Medarbetare

 

Huvudkontoret

 

24683 medium richard gustafsson vd

Richard Gustafsson

VD

0474-476 88

richard.gustafsson@uppvidingehus.se

24660 medium ann charlotte rosell bostadsf%c3%b6rmedling

Ann-Charlotte Rosell

Bostadsförmedling

0474-476 81

ann-charlotte.rosell@uppvidingehus.se

24659 medium anna jacobsson ekonomiansvarig

Anna Jacobsson

Ekonomi

0474-476 86

anna.jacobsson@uppvidingehus.se

24665 medium janeth granath ekonomi

Janeth Granath

Ekonomi

0474-476 84

janeth.granath@uppvidingehus.se

 

24680 medium stefan carlsson projekt och underh%c3%a5llsansvarig

Stefan Carlsson

Projekt- och underhållsansvarig

0474-476 83

stefan.carlsson@uppvidingehus.se

24669 medium lars lindahl drift o installationsansvarig

Lars Lindahl

Drift- och installationsansvarig

0474-476 89

lars.lindahl@uppvidingehus.se 

 

 

Alstermo

24673 small milan ljubojevic fs alstermo

Milan Ljubojevic

Fastighetsskötare

 

 

Lenhovda

24684 small roland axelsson fs lenhovda

Roland Axelsson

Fastighetsskötare

24671 small magnus fransson fs lenhovda

Magnus Fransson

Fastighetsskötare

24681 small thomas gunnarsson vik fs lenhovda

Thomas Gunnarsson

Fastighetsskötare

24666 small kenneth holgersson fs lenhovda

Kenneth Holgersson

Fastighetsskötare

24664 small ingalill berkenbos lokalv%c3%a5rd lenhovda

Ingalill Berkenbos

Lokalvårdare

Håkan Svahn

Fastighetsskötare

 

 

Norrhult/Klavreström

24661 small carl erik axelsson fs norrhult klavrestr%c3%b6m

Carl-Erik Axelsson

Fastighetsskötare

24670 small leif dahlberg fs norrhult klavrestr%c3%b6m

Leif Dahlberg

Fastighetsskötare

Susanna Svantesson

Fastighetsskötare

 

 

 

Åseda

24663 small h%c3%a5kan ederfors fs %c3%85seda

Håkan Ederfors

Fastighetsskötare

24668 small kristian ederfors fs %c3%85seda

Kristian Ederfors

Fastighetsskötare

24667 small klas g%c3%b6ran penttinen

Klas Göran Penttinen

Fastighetsskötare

24662 small fredrik klein fs %c3%85seda

Fredrik Klein

Fastighetsskötare

Cennerth Kenstam

Fastighetsskötare

 

 

 

Älghult

24672 small magnus jonsson fs %c3%84lghult

Magnus Jonsson

Fastighetsskötare

24679 small torbj%c3%b6rn theander fs %c3%84lghult

Torbjörn Theander

Fastighetsskötare