Medarbetare

Huvudkontoret, Lenhovda

Richard Gustafsson

VD

0474-476 88

richard.gustafsson@uppvidingehus.se

Ann-Charlotte Rosell

Bostadsförmedling

0474-476 81

ann-charlotte.rosell@uppvidingehus.se

Anna Jacobsson

Ekonomi

0474-476 86

anna.jacobsson@uppvidingehus.se

Janeth Granath

Ekonomi

0474-476 84

janeth.granath@uppvidingehus.se

Stefan Carlsson

Projekt- och underhållsansvarig

0474-476 83

stefan.carlsson@uppvidingehus.se

Lars Lindahl

Drift- och installationsansvarig

0474-476 89

lars.lindahl@uppvidingehus.se

Roland Axelsson

Skötselsamordnare

070-827 93 63

roland.axelsson@uppvidingehus.se

Sara Dosen

Lokalvårdschef

072-352 06 84

sara.dosen@uppvidingehus.se

Alstermo/Älghult

Milan Ljubojevic

Fastighetsskötare

Torbjörn Theander

Fastighetsskötare

Magnus Jonsson

Fastighetsskötare - Tjänstledig

Carina Aldorsson

Lokalvårdare

Eva Dahl

Lokalvårdare

Helle Holm

Lokalvårdare

Maria Gustavsson

Lokalvårdare

Deng Gardhem

Lokalvårdare

Grazyna Kielinska

Lokalvårdare - vikarie

Lenhovda

Kenneth Holgersson

Fastighetsskötare

Magnus Fransson

Fastighetsskötare

Thomas Gunnarsson

Fastighetsskötare

Håkan Svahn

Fastighetsskötare

Anneli Hultgren

Lokalvårdare

Emina Dunic

Lokalvårdare

Ida Andersson

Lokalvårdare

Ingalill Berkenbos

Lokalvårdare

Pia Elbrink

Lokalvårdare

Sanela Zunic

Lokalvårdare

Cora Cabalhug

Lokalvårdare

Norrhult/Klavreström

Carl-Erik Axelsson

Fastighetsskötare

Susanna Svantesson

Fastighetsskötare

Mikael Lövkvist

Fastighetsskötare

Carina Rasmussen

Lokalvårdare

Faten Darwisha

Lokalvårdare

Yvette Gavelli

Lokalvårdare

Åseda

Håkan Ederfors

Fastighetsskötare

Kristin Dahn

Fastighetsskötare

Antony Rosberg

Fastighetsskötare

Jim Kindblad

Fastighetsskötare - vikarie

Gustaf Petersson

Fastighetsskötare

Anna Sjöberg

Lokalvårdare - föräldraledig

Arbenita Bunjaku Mehmetaj

Lokalvårdare

Beata Bene

Lokalvårdare

Hanan Alhamdani

Lokalvårdare

Irena Samardzija

Lokalvårdare

Kristina Josefsson

Lokalvårdare

Lamai Siriphan

Lokalvårdare

Yvonne Hugosson

Lokalvårdare

Jutamach Kammeesaeng

Lokalvårdare

Sinaver Boshtraj Sadikaj

Lokalvårdare - vikarie