Medarbetare

Huvudkontoret, Lenhovda

Richard Gustafsson

VD

0474-476 88

richard.gustafsson@uppvidingehus.se

Ann-Charlotte Rosell

Bostadsförmedling

0474-476 81

ann-charlotte.rosell@uppvidingehus.se

Anna Jacobsson

Ekonomi

0474-476 86

anna.jacobsson@uppvidingehus.se

Janeth Granath

Ekonomi

0474-476 84

janeth.granath@uppvidingehus.se

Stefan Carlsson

Projekt- och underhållsansvarig

0474-476 83

stefan.carlsson@uppvidingehus.se

Lars Lindahl

Drift- och installationsansvarig

0474-476 89

lars.lindahl@uppvidingehus.se

Roland Axelsson

Skötselsamordnare

070-827 93 63

roland.axelsson@uppvidingehus.se

Sara Dosen

Lokalvårdschef

072-352 06 84

sara.dosen@uppvidingehus.se

Alstermo/Älghult

Milan Ljubojevic

Fastighetsskötare

alstermo@uppvidingehus.se

Torbjörn Theander

Fastighetsskötare

alghult@uppvidingehus.se

Magnus Jonsson

Fastighetsskötare - Tjänstledig

Carina Aldorsson

Lokalvårdare

Eva Dahl

Lokalvårdare

Helle Holm

Lokalvårdare

Maria Gustavsson

Lokalvårdare

Deng Gardhem

Lokalvårdare

Lenhovda

Kenneth Holgersson

Fastighetsskötare

lenhovda@uppvidingehus.se

Magnus Fransson

Fastighetsskötare

lenhovda@uppvidingehus.se

Thomas Gunnarsson

Fastighetsskötare

lenhovda@uppvidingehus.se

Håkan Svahn

Fastighetsskötare

lenhovda@uppvidingehus.se

Anneli Hultgren

Lokalvårdare

Emina Dunic

Lokalvårdare

Ida Andersson

Lokalvårdare

Ingalill Berkenbos

Lokalvårdare

Pia Elbrink

Lokalvårdare

Sanela Zunic

Lokalvårdare

Norrhult/Klavreström

Carl-Erik Axelsson

Fastighetsskötare

norrhult@uppvidingehus.se

Susanna Svantesson

Fastighetsskötare

norrhult@uppvidingehus.se

Mikael Lövkvist

Fastighetsskötare

norrhult@uppvidingehus.se

Carina Rasmussen

Lokalvårdare

Faten Darwisha

Lokalvårdare

Yvette Gavelli

Lokalvårdare

Åseda

Håkan Ederfors

Fastighetsskötare - Tjänstledig

aseda@uppvidingehus.se

Kristin Dahn

Fastighetsskötare

aseda@uppvidingehus.se

Jim Kindblad

Fastighetsskötare - vikarie

aseda@uppvidingehus.se

Gustaf Petersson

Fastighetsskötare

aseda@uppvidingehus.se

Anna Sjöberg

Lokalvårdare - föräldraledig

Arbenita Bunjaku Mehmetaj

Lokalvårdare

Beata Bene

Lokalvårdare

Hanan Alhamdani

Lokalvårdare

Irena Samardzija

Lokalvårdare

Kristina Josefsson

Lokalvårdare

Lamai Siriphan

Lokalvårdare

Yvonne Hugosson

Lokalvårdare

Jutamach Kammeesaeng

Lokalvårdare

Sinaver Boshtraj Sadikaj

Lokalvårdare - vikarie