Medarbetare

Huvudkontoret, Lenhovda

Richard Gustafsson

VD

0474-476 88

richard.gustafsson@uppvidingehus.se

Ann-Charlotte Rosell

Bostadsförmedling

0474-476 81

ann-charlotte.rosell@uppvidingehus.se

Anna Jacobsson

Ekonomi- och marknadsansvaring

0474-476 86

anna.jacobsson@uppvidingehus.se

Janeth Granath

Ekonomi

0474-476 84

janeth.granath@uppvidingehus.se

Stefan Carlsson

Projekt- och underhållsansvarig

0474-476 83

stefan.carlsson@uppvidingehus.se

Lars Lindahl

Tekniska installationer

0474-476 89

lars.lindahl@uppvidingehus.se

Roland Axelsson

Driftchef - Fastighet

0474-476 97

roland.axelsson@uppvidingehus.se

Sara Dosen

Lokalvårdschef

0474-476 82

sara.dosen@uppvidingehus.se

Annie Öhman

Projektledare Fastighet

0474-476 98

annie.ohman@uppvidingehus.se

Alstermo/Älghult

Milan Ljubojevic

Fastighetsskötare

alstermo@uppvidingehus.se

Torbjörn Theander

Fastighetsskötare

alghult@uppvidingehus.se

Carina Aldorsson

Lokalvårdare

Eva Dahl

Lokalvårdare

Helle Holm

Lokalvårdare

Maria Gustavsson

Fastighetsskötare

Deng Gardhem

Lokalvårdare

Lenhovda

Kenneth Holgersson

Fastighetsskötare

lenhovda@uppvidingehus.se

Magnus Fransson

Fastighetsskötare

lenhovda@uppvidingehus.se

Thomas Gunnarsson

Fastighetsskötare

lenhovda@uppvidingehus.se

Håkan Svahn

Fastighetsskötare

lenhovda@uppvidingehus.se

Anneli Hultgren

Lokalvårdare

Emina Dunic

Lokalvårdare

Ingalill Berkenbos

Lokalvårdare

Pia Elbrink

Lokalvårdare

Sanela Zunic

Lokalvårdare

Norrhult/Klavreström

Carl-Erik Axelsson

Fastighetsskötare

norrhult@uppvidingehus.se

Susanna Svantesson

Fastighetsskötare

norrhult@uppvidingehus.se

Mikael Lövkvist

Fastighetsskötare

norrhult@uppvidingehus.se

Carina Rasmussen

Lokalvårdare

Faten Darwisha

Lokalvårdare

Yvette Gavelli

Lokalvårdare - Tjänstledig

Åseda

Anders Lilja

Fastighetsskötare

aseda@uppvidingehus.se

Kristin Dahn

Fastighetsskötare

aseda@uppvidingehus.se

Jim Kindblad

Fastighetsskötare

aseda@uppvidingehus.se

Gustaf Petersson

Fastighetsskötare

aseda@uppvidingehus.se

Anna Sjöberg

Lokalvårdare

Arbenita Bunjaku Mehmetaj

Lokalvårdare

Beata Bene

Lokalvårdare

Hanan Alhamdani

Lokalvårdare

Irena Samardzija

Lokalvårdare

Kristina Josefsson

Lokalvårdare

Lamai Siriphan

Lokalvårdare

Yvonne Hugosson

Lokalvårdare

Jutamach Kammeesaeng

Lokalvårdare

Sinaver Boshtraj Sadikaj

Lokalvårdare - vikarie

Ashraf Alsayed

Fastighetsskötare

aseda@uppvidingehus.se