Medarbetare

Huvudkontoret, Lenhovda

Richard Gustafsson

VD
0474-476 88

richard.gustafsson@uppvidingehus.se

24660 medium ann charlotte rosell bostadsf%c3%b6rmedling

Ann-Charlotte Rosell

Bostadsförmedling
0474-476 81

ann-charlotte.rosell@uppvidingehus.se

24659 medium anna jacobsson ekonomiansvarig

Anna Jacobsson

Ekonomi
0474-476 86

anna.jacobsson@uppvidingehus.se

24665 medium janeth granath ekonomi

Janeth Granath

Ekonomi
0474-476 84

janeth.granath@uppvidingehus.se

24680 medium stefan carlsson projekt och underh%c3%a5llsansvarig

Stefan Carlsson

Projekt- och underhållsansvarig

0474-476 83

stefan.carlsson@uppvidingehus.se

24669 medium lars lindahl drift o installationsansvarig

Lars Lindahl

Drift- och installationsansvarig

0474-476 89

lars.lindahl@uppvidingehus.se 

24684 small roland axelsson fs lenhovda

Roland Axelsson

Skötselsamordnare

070-827 93 63

roland.axelsson@uppvidingehus.se

 

Sara Dosen

Lokalvårdschef

072-352 06 84

sara.dosen@uppvidingehus.se

 

Alstermo/Älghult

24673 small milan ljubojevic fs alstermo

Milan Ljubojevic

Fastighetsskötare

24679 small torbj%c3%b6rn theander fs %c3%84lghult

Torbjörn Theander

Fastighetsskötare

24672 small magnus jonsson fs %c3%84lghult

Magnus Jonsson

Fastighetsskötare

Tjänstledig tom 20170930

 

Carina Aldorsson

Lokalvårdare

Eva Dahl

Lokalvårdare

Helle Holm

Lokalvårdare

Maria Gustavsson

Lokalvårdare

Deng Gardhem

Lokalvårdare

Grazyna Kielinska

Lokalvårdare - vikarie

Lenhovda

24666 small kenneth holgersson fs lenhovda

Kenneth Holgersson

Fastighetsskötare

24671 small magnus fransson fs lenhovda

Magnus Fransson

Fastighetsskötare

24681 small thomas gunnarsson vik fs lenhovda

Thomas Gunnarsson

Fastighetsskötare

Håkan Svahn

Fastighetsskötare

Anneli Hultgren

Lokalvårdare

Emina Dunic

Lokalvårdare

Ida Andersson

Lokalvårdare

Ingalill Berkenbos

Lokalvårdare

Pia Elbrink

Lokalvårdare

Sanela Zunic

Lokalvårdare

Cora Cabalhug

Lokalvårdare

 

 

Norrhult/Klavreström

Carl-Erik Axelsson

Fastighetsskötare

Susanna Svantesson

Fastighetsskötare

Mikael Lövkvist

Fastighetsskötare

 

 

Carina Rasmussen

Lokalvårdare

Faten Darwisha

Lokalvårdare

Yvette Gavelli

Lokalvårdare

 

 

Åseda

24663 small h%c3%a5kan ederfors fs %c3%85seda

Håkan Ederfors

Fastighetsskötare

Kristin Dahn

Fastighetsskötare

 

Antony Rosberg

Fastighetsskötare

24662 small fredrik klein fs %c3%85seda

Fredrik Klein

Fastighetsskötare

Jim Kindblad

Fastighetsskötare

Gustaf Petersson

Fastighetsskötare

Anna Sjöberg

Lokalvårdare - föräldraledig

Arbenita Bunjaku Mehmetaj

Lokalvårdare

Beata Bene

Lokalvårdare

Hanan Alhamdani

Lokalvårdare

Irena Samardzija

Lokalvårdare

Kristina Josefsson

Lokalvårdare

Lamai Siriphan

Lokalvårdare

Yvonne Hugosson

Lokalvårdare

Jutamach Kammeesaeng

Lokalvårdare

Sinaver Boshtraj Sadikaj

Lokalvårdare - vikarie